Rozdíl v PILLAR Performance? Náš výběr ingrediencí. Používáme patentované, klinicky silné složky z celého světa, které podporují váš tréninkový proces.

Dali jsme si záležet na tom, abychom do našich produktů vložili ty nejlepší ingredience - například OptiMSM® používaný v našem GCM COMPLEX.

OptiMSM® je nejčistší a jediný MSM (methylsulfonylmethan) od společnosti Bergstrom Nutrition s označením GRAS (Globally Recognised as Safe - Všeobecně považovaný za bezpečný).

Společnost Bergstrom Nutrition, přední světový výrobce MSM, používá patentovaný vícestupňový destilační proces a každá šarže je testována třetí stranou, což zajišťuje optimální čistotu, kvalitu a konzistenci.

Rozdíl OptiMSM® je založen na tomto špičkovém procesu, který se zabraňuje kontaminaci, například těžkými kovy, zbytkovou vodou a dalšími nečistotami, které se vyskytují v jiných produktech MSM.

OptiMSM® může zlepšit vaše zdraví několika různými způsoby. Za prvé, MSM je prokazatelně biologicky dostupným zdrojem síry, která je důležitá pro několik funkcí, včetně podpory pojivové tkáně, imunity a metabolismu.

Pokud jde o cvičení, MSM řeší záněty způsobené stresem, namáhavou činností nebo toxiny, které se nacházejí ve vašem každodenním prostředí.

OptiMSM® také chrání tělo před oxidačním poškozením tím, že zvyšuje přirozenou antioxidační kapacitu organismu, takže může neutralizovat škodlivé volné radikály. Snížení zánětu a oxidačního stresu chrání klouby, pomáhá tělu zotavit se z namáhavé činnosti, posiluje imunitu a pomáhá zůstat mobilní, žít a stárnout v dobré kondici.

Oxidační stres je nerovnováha, která vzniká, když je oxidační poškození příliš velké na to, aby ho tělo mohlo účinně odstranit nebo opravit. Poškozené části buněk pak nejsou schopny normálně fungovat, což je často způsobeno nadměrným cvičením, špatnou stravou, toxiny, UV zářením a mnoha dalšími faktory.

Zánět je reakcí na nějaký podnět, který způsobuje zvýšený průtok krve, zvýšenou propustnost kapilár a především reakci bílých krvinek (neboli leukocytů).

Tyto dvě fyzikálně-sociální reakce jsou vnitřně propojeny, protože každá z nich může být vyvolána druhou a tato složitá zpětnovazební smyčka mezi oxidací a zánětem potřebuje rovnováhu, aby byla účinná a nevytvářela škody.

Právě zaměření společnosti Bergstrom Nutrition na čistotu odlišuje OptiMSM® díky revolučnímu procesu destilace MSM, který zajišťuje nejvyšší úroveň čistoty a bezpečnosti.

OptiMSM® jsme spojili s glukosaminem a chondroitinem jako součást našeho složení GCM COMPLEX.

Glukosamin a chondroitin jsou složky - stavební kameny - normální chrupavky. Glukosamin je látka, která se přirozeně nachází v tekutině obklopující klouby, zatímco chondroitin se nachází v chrupavce kolem kloubů - obě látky hrají roli při udržování tlumení a mazání kloubů.

Synergické působení OptiMSM® s glukosaminem a chondroitinem bylo prokázáno v klinických studiích na lidech s velkým účinkem.

Chcete-li se dozvědět více o OptiMSM® od společnosti Bergstrom Nutrition, klikněte zde.

Chcete-li se dozvědět více o přípravku GCM COMPLEX, přejděte do našeho obchodu.